Lost in the Darkness

Karių ola

Share

Guest
    Guest

Karių ola

Post by Guest on April 22nd 2012, 19:17

Didelė ir erdvi ola, įrengta milžiniško nuvirtusio medžio viduje.

Guest
    Guest

Re: Karių ola

Post by Guest on May 16th 2012, 17:15

Įlindęs atsitūpė ir pasikasė paausį. Kadangi letena buvo visa purvina nuo šlapios žemės, jis išsipurvino ausis ir pečius.

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 17:19

Viltis įžengė paskui vadą ir pasipurčiusi atsitūpė.
    -Jūsų ausys ir pečiai purvini,-tepasakė šyptelėdama.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 17:23

-Ehh,-nepatenkintas numykė.-Visada pamirštu, kad reikia nusivalyti pėdas per lietų.
    Jis stipriai pasipurtė, kad kuo daugiau vandens išbėgtų iš kailio ir jis greičiau išdžiūtų.
    -Mačiau, kad parnešei nemažai šviežienos. Keista, kad per liūtį tiek daug grobio. Įprastai liūties metu galima rasti tik sraigių palei ežerą, nes visi kiti slapstosi savo urvuose...

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 17:25

-Liūties metu man tarsi užeina įkvėpimas, tad grobį pavyksta iškrapštyti net iš mažų jų urvų, priešingai nei sausuoju metu.-Nusijuokė.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 17:30

-Matau, kad tau patinka lietus... Turbūt ir susirgti baltuoju kosuliu patiktų, jei šlapiu kailiu tūnai lauke?-piktokai paklausė.

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 17:35

-Vade...-nepatenkinta, kad Žemės Žvaigždė ją užsipuolė, katė papurtė galvą ir, nebežinodama, ką jam atsakyti, tiesiog tylomis pažvelgė vadui į akis.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 17:37

-Aš tik rūpinuosi tavo sveikata. Juk tu ginklanešė, tavo letenos valdys Klaną po manęs.-kiek pamąstė ir patylėjo.

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 17:39

-Dėkui, kad rūpinatės, bet man viskas gerai, be to - nežadu gyventi ilgiau už jus.-Staiga nutilo ir įsistebeilijo į vadą. Susimąsčiusi nusuko akis laukan.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 17:44

-Nedrįsk to sakyti,-sušnypštė ir kiek patylėjo,-Atleisk. Liūtis veikia mano nuotaiką. To neturėtų būti...
    Prisiminęs baltajį kosulį ir ligas, suvokė, kad vaistytojo oloje nėra nė vienos žolelės.
    -Reikėtų eiti miškan ir parnešti vaistažolių, tačiau dabar lyja. Kai nurims liūtis, turėsi mane palydėti, dviese bus greičiau.

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 17:51

Linktelėjo ir vėl atsigręžė į vadą.
    -Įdomu, kokia padėtis kituose klanuose.-Lyg tarp kitko pasakė, kad pratęstų pokalbį.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 17:54

-Nežinau. Aš taip ilgai nemačiau Ugnies Žvaigždės, kad net neprisimenu kaip ji atrodo. Neseniai buvau prie senojo ąžuolo, tačiau ten jokio kitos katės kvapo nebuvo.-kiek patylėjo.-Būtų galima ją aplankyti, tačiau neaišku kaip bus reaguota į mano vizitą. Juolab netikėtą.

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 17:57

-Turbūt teks palaukti klanų susibūrimo.-Sukniaukė.-Ir tikėtis, kad liūtis greitu metu nustos.-Pridūrė stebėdama tamsų dangų.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 18:01

-Labai tikiuosi.-tyliai sumiaukė. Tuomet pasilaižė leteną ir ėmė valyti savo purviną kailį.

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 18:03

Katė pasilaižė ūsus ir akimirkai užsimerkė. Gaivus vėjelis sušiaušė jos kailį ir vėl sulygino. Atsimerkusi Viltis kaži kelintą kartą įsistebeilijo laukan.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 18:12

-Matau, kaip nori laukan,-akimirkai atsitraukė nuo savęs laižymo,-Eik, jei tikrai neperšalsi, nors šiaip lauke vis dar lyja ir kyla vėjas...

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 18:38

-Nee,-nutęsė žvelgdama į vadą.-Geriau liksiu viduje, kol kas.-Sukniaukė ir ėmė praustis purvinas letenas.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 18:49

Nusiprausė visą purvą nuo kailio ir kelis kartus nusispjovė, kad išspjautų purvą iš burnos. Tada pasidilino nagus į medinę urvo sieną ir atsigulė.

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 19:13

Pasipurtė ir apjuosė uodega letenas. Tuomet tylėdama susimąstė, tarsi žvelgdama į niekur.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 19:22

Žemės Žvaigždės kailis išdžiūvo. Dėl minkšto lietaus vandens jis buvo purus ir šiek tiek susibangavęs.
    -Apie ką galvoji?-stengdamasis netylėti paklausė.

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 19:24

Nesitikėjusi klausimo krūptelėjo, pažadinta iš minčių. Pažvelgusi į vadą šyptelėjo ir papurtė galvą.
    -Ai, apie viską. Apie gyvenimą.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 19:28

Atsistojęs priėjo prie katės ir lyžtelėjo jai paausį.
    -Pastebėjau, kaip tu elgiesi. Nereikia manęs bijoti. Reikalauju tik pagarbos. Aš tokia pat katė kaip ir tu,-pasakė ir nusišypsojo.

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 19:34

Nustebusi suraukė antakius.
    -Kaip aš elgiuosi?

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 19:44

-Na...-kiek patylėjo,-Baikščiai. Šalia manęs jautiesi kiek nejaukiai, ar ne?

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 20:06

-Tiesą pasakius - nesijaučiu,-pripažino šyptelėdama.-Neturiu ko jūsų bijoti.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 16th 2012, 20:15

-Na, turbūt apsirikau.-nuleido galvą ir pradėjo žiūrėti sau į nagus.

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 16th 2012, 20:30

-Nesvarbu,-šyptelėjo ir pažvelgė į vadą.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 17th 2012, 17:53

-Rodos lietus kiek aprimo ir dabar tik krapnoja,-pasakė pažvelgęs laukan.-Gal eime vaistažolių, kol taip smarkiai nelyja?

Svečias
    Guest

Post by Svečias on May 17th 2012, 18:32

Linktelėjo ir lyžtelėjusi leteną atsistojo. Pramankštinusi aptingusius sąnarius atsitiesė ir pažvelgė į vadą.

Guest
    Guest

Post by Guest on May 17th 2012, 19:12

Linktelėjo galva ir išėjo.

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is August 21st 2018, 12:00