Lost in the Darkness

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lost in the Darkness


  Reklama

  avatar
  Guest
  Guest

  Reklama Empty Reklama

  Post by Guest on May 11th 2012, 17:09

  Kadangi forumas yra visai naujas, jam labai trūksta narių. Jei galite ir norite prisidėtiprie forumo reklamavimo, rekomenduokite jį draugams per Skype, Facebook, kituose forumuose ar kitaip.
  Aktyviems nariams, kurie pritrauks dar daugiau aktyvių narių į forumą (bent 2 narius), bus skiriami taškų prizai (po 500 taškų už narį) arba privilegijos RPG (papildomas grobio vienetas per dieną, papildomi HP taškai mėnesiui ar pan.).


  Pakvietę į forumą 2 ar daugiau narių ir norėdami atsiimti savo prizą rašykite man į PM nurodydami narių, kuriuos pakvietėte vartotojų vardus ir susitarsime dėl norimo prizo.
  Kad galėtumėte atsiimti prizą, jūsų pakviestų narių per PM bus paklausta, ar tikrai jūs juos pakvietėte. Taip pat pakviesti nariai turi būti išbuvę forume bent savaitę ir parašę bent 20 pranešimų.

  Taip pat forumą galite reklamuoti kituose forumuose skelbdami juose mūsų banerį. Jei taip reklamuojate forumą, man į PM atsiųskite forumo, kuriame reklamavote mūsų forumą, nuorodą, kad galėčiau įkelti ir to forumo banerį prie forumo reklamos skilties.

   Current date/time is November 26th 2020, 02:28